Megoldott

Hibás fedlap

VI kerület Felsőerdősor Lövölde tér felőli végén egy fedlap hiányos.
Kérnék javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó drót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére