Megoldott

Kitört tábla

VII kerület Szenes Hanna téren egy kresz tábla kidölt.
Kérnék javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Hana Senesh Park

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    A nyilvántartásunkban ilyen típusú jelzőtáblák az érintett helyszínen nem szerepelnek, valószínűleg ideiglenes forgalmi rend részei voltak. Elszállításukra
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kötelező haladási irány tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Márton
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére