Válaszra vár

Használhatatlan köztéri kerékpár pumpa

A Liszt Ferenc tér- Andrássy út kereszteződésénél található köztéri kerékpár pumpa nem használható. A kerékpár kerekének szelepére helyezhető rész hiányzik a pumpáról.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Liszt Ferenc tér 12

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Csapat!

    A kerékpártámaszpont és a pumpa is az Andrássy úton, Budapest Főváros
    Önkormányzatának tulajdonában és kezelésében lévő területen található.
    Kérjük, hogy a problémát legyene...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Brand NZrt."-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Használhatatlan közéri kerékpár pumpa"-ról "Használhatatlan köztéri kerékpár pumpa"-ra.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bábel Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a pumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Brand NZrt.
    Újpest-városkapu M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fogyó kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére