Válaszra vár

Választási molinó

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.08.02
XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza :
Köszönjük bejelentését!

Legyen kedves a Polgármesteri Hivatalhoz fordulni ezzel kapcsolatban.

Május 3-ig kellett volna leszedni a választási plakátot a pártnak.
---
Tisztelt Járókelő Szerkesztői!
Egy választási molinó maradt az utcán, egy iskolával szemben. Szeretném megkérni önöket, hogy segítsenek leszedetni, magasan van, nincs létránk.
Cím: 1147 Bp. Telepes utca 35/A előtti villanyoszlopon.

Köszönöm, ha foglalkoznak a problémánkkal!
Üdvözlettel:
Tóth Lilla

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes u. 35a

Hozzászólások

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Zugló Polgármesteri Hivatal

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő Szerkesztői! Egy választási molinó maradt az utcán, egy iskolával szemben. Szeretném megkérni önöket, hogy segítsenek leszedetni, magasan van, nincs létránk. Cím: 1147 Bp. Telepes utca 35/A előtti villanyoszlopon. Köszönöm, ha foglalkoznak a problémánkkal! Üdvözlettel: Tóth Lilla"-ról "FRISSÍTÉS 20...

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Legyen kedves a Polgármesteri Hivatalhoz fordulni ezzel kapcsolatban.

    Május 3-ig kellett volna leszedni a választási plakátot a pártnak.

    E-mail: hivata
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére