Megoldott

Évek óta áll itt elhagyatva a jármű

Anonim Járókelő

Nem mozdulnak vele, és így is foglalja az elég kevés ingyenes parkolóhelyet, évek óta nem mozogtak vele.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 45

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Mért rúgná széjjel bárki? Kibérelni lehet szerintem és max jasszkarizni vele - de gondolom kaucival és leadott személyes adatokkal, hogy utána behajtható lehessen, ha kárt tennél a járműben. Ez nem a...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Utálom ezt a "poénból bérlést" ="szétrughatom ezt a szart mert fizettem ötezret"
  • Sz Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Vidéken az ilyen kocsikat bérelhetik a Pöstiek poénból, itt meg csak foglalja a helyet, ha nem használják.
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen része is lehet a dolognak, bár én a széjjelhagyott 15-20 évnél fiatalabb nyugati autókra gondoltam a felvetésemben. Amilyen pl az a Merc isi volt, amit legutóbb magam jeleztem - és ami végül a f...
  • Budapesti Jarokelo hozzászólt a bejelentéshez.

    Bíro Norbert: Persze, ez elsősorban nem az Újbudaiaknak szólt, egy állásponton vagyok veled ezzel kapcsolatban.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapesti Járókelő: Az oldalon úgy látom hogy az újbudai közterületesek nagyon emberségesek ebben a tekintetben. Nagyon sokhoz ideirják a háttérsztorit, amit meglehetősen sokszor ismernek. Nekem is...
  • Budapesti Jarokelo hozzászólt a bejelentéshez.

    A sokszor "enyészetnek hátrahagyott"-nak titulált régi, főképp szocialista autók mögötti sztorik idős tulajokat rejtenek, akik ritkán használják az autóikat, ám ettől még amikor tudják, elviszik őket...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudom, hogy ez a felület nem kimondottan a csevegés terepe, de rágóta érdekel, hogy vajon mi motivál egy tuilajdonsot abban, hogy az - adott esetben akár még jó pénzt is érő - autóját így az enyészetr...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Trabicsek <3
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, az OT az azért nem ez az állapot, az nem azt jelenti hogy rá tehető mindenre ami elmúlt 30 :D
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    OT is lehetne lassan... :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként valóban nincs jó bőrben, de csak mostanában kerülhetett oda. Kár érte, egy szép darab ma már kuriózum.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kocsi egy pár napja került oda az egyik mellékutcából. (Volt ott kettő)
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Asszem még érvényes műszakis is.... Csak ugye mivel Trabant, a létezése is bántja a posztolót....
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Évek óta? Szerintem még egy hete se...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére