Megoldatlan

illegális parkolás a járdán

évek óta autótárolásra használják az Otthon utca mindkét járdáját, pedig egyiken sem engedélyezett. anno valami olyat magyarázott az önkormányzat, hogy mindjárt jön a fizető parkolás (ha jól rémlik, 2017-ben döntöttek róla) és akkor majd elrendezik. azóta sem sikerült.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Otthon u. 42

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez Budafokon is és sok helyen probléma! Ne add fel! Én is küzdök! Írj egy új bejelentést, írhatsz az önkormányzatnak, hívd a köztereseket, ha van egy perced. Ezeket csinalom én is. Másunk sincs
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    "The recipient's mailbox is full and can't accept messages now. "

    beszarás :D
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    a Járókelő részéről pedig a „Megoldhatatlan” címke ismét (mint oly sokszor) egy olyan ügyre került rá, ami simán megoldható lenne, ha az illetékes meg akarná oldani
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    ez a sablonválasz azzal, hogy „hívjuk fel a közterület-felügyeletet, ha szabálysértést tapasztalunk” elég vérlázító egy olyan helyzetben, ahol *évek óta* 24/7 állandóan szabályt sértenek. még a béna X...
  • Rózsa Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekelne mi lenne ha minden nap akár többször lenne felhívva a közterület-felügyelet. Vajon kijönnének és végigbírságolnák/bilincselnék az összes autót? (Költői kérdés)
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 16., péntek 14:03
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által tett bejelentést illetékességből továbbítottuk Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Közlekedési Osztálya felé.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    holnap megnézem a Serleg utcát, ha el nem felejtem – de nem vagyok túl optimista
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    2019-ben még a közelben laktam; most már csak kb hetente járok arra munkába menet – olyankor pont nem fogom megvárni h kijöjjenek a közteresek :/
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom 2019-ben is bejelentetted, és azóta sem történt semmi. Nálunk az segített valamennyit, hogy minden nap (de tényleg minden nap, volt, hogy többször is) felhívtam a helyi közterület-felügyeletet,...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Rácz András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téren parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás mindenhol!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére