Válaszra vár

szétporladó aknafedél

Frissítés 2022.08.12.: A Budapest Közút válasza alapján illetékességből a Hegyvidéki Önkormányzatnak továbbítva.
---
A Zirzen # Zalai sarkon, ahol parkolni és gyalogolni is szoktak az emberek, egy aknafedél körül veszélyesen elkezdett szétmenni / eltűnni a talaj. A helyzetet bonyolítja, hogy magánterület, és csak SIEMENS felirat van rajta, de remélem sikerül megtalálni a felelős szolgáltatót.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zirzen Janka u. 43

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Zirzen # Zalai sarkon, ahol parkolni és gyalogolni is szoktak az emberek, egy aknafedél körül veszélyesen elkezdett szétmenni / eltűnni a talaj. A helyzetet bonyolítja, hogy magánterület, és csak SIEMENS felirat van rajta, de remélem sikerül megtalálni a felelős szolgáltatót."-ról "Frissítés 2022.08.12.: A Budapest K...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    cica <3
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rácz András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére