Válaszra vár

Eldugult víznyelő.

Az általam előzőleg bejelentett 2 nap után megoldott problémán (ezúton is köszönöm) felbuzdulva gondoltam megpróbálom ezt is, hátha itt több sikerrel járok, mint amikor közvetlenül jelentettem be 1 évvel ezelőtt és azóta is megoldatlan. Jó dolog főleg mostanság, ha esik az eső, csak ne az utca ússzon hosszú évek óta. A képeken látható állapotot már egy viszonylagosan kisebb eső is eredményezi, ugyanis a víznyelő abszolút nem funkcionál és a többi ezen a szakaszon lévő sem a leghatásosabb. Köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Fonal u. 18

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Bíró Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement szekrény és fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Térhálóban megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kilyukadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Madách Imre utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére