Megoldott

Széchenyi István tér, Sofitel

FRISSÍTÉS: 2022.08.10.

Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a szálloda üzemeltetési munkatársaihoz.

Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

-------

A Széchenyi István téren a Sofitel előtti zöldterület gyalázatosan néz ki, gaz, szemét, mocsok. Jó lenne, ha ezt a frekventált területen lévő részt kicsit jobban karbantartanák. Egyébként meg szomorú, hogy nincs gazdája, nem is értem.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér 2

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitakarították a területet, köszönöm. Remélhetőleg a továbbiakban figyelni fognak rá.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Sofitel Budapest Chain Bridge Hotel

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Dear Sender,

    Thank you very much for your email.
    We are thrilled to announce that our highly anticipated full hotel renovation is beginning in 2021.

    The renovation is expected to last 24 months, and
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Sofitel Budapest Chain Bridge Hotel

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széchenyi István téren a Sofitel előtti zöldterület gyalázatosan néz ki, gaz, szemét, mocsok. Jó lenne, ha ezt a frekventált területen lévő részt kicsit jobban karbantartanák. Egyébként meg szomorú, hogy nincs gazdája, nem is értem."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.10. Tisztelt Bejelentő! Köszönjük megkeresését...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Az valószinűleg a szálloda területéhez tartozik. A szálloda meg épp tulajdonosváltás alatt van.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Illegális szemétlerakó az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kuruclesi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bomló, penészes pódium

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére