Megoldásra vár

Gazos közterület

Anonim Járókelő

Jelzett közterületen már magas gyomok nőnek a járda részen.

Kérjük az Illetékest, rendezze a jelentett közterületi szakaszt!

Pontos helyszín:
47.5317412933069, 19.068177406266795

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 30

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0038241/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106376

    Tisztelt Ügyelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére