Megoldásra vár

Parlagfű

Parlagfű sorakozó a Szebeni utca 5. előtt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szebeni u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3696/1/2022/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a megjelölt helyszínre a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994 (VIII.1) Főv.
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt lesz
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szörnyű hang

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Reggel utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére