Megoldott

Szemetes kilátó terasz

Ez a félreeső kilátóterasz rendszeresen kimarad a nap takarításból. Egy hete csak gyűlik a szemét a kuka mellett, mert kifolyik belőle. Ez nem egy éjszaka gyűlt össze - a mellékelt kéoek 3 nap különbséggel készültek. A szemétgyűjtő emberek a félreeső helyre nem mennek be, talán mert oda az autó nem fér be. Legyenek szívesek rendszeresen üríteni a kukát, vagy tegyenek ki még egyet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Örömmel vettem észre. Remélem a továbbiakban a rendszeres takarításkor erre is sor kerül. És ajánlanám erre a helyre plusz egy szemétgyűjtő kihelyezését. Én hazaviszem a szemetet, de az ott piknikező...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben megjelölt helyszín a takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106355/szemetes-kilato-terasz/hivatal
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegtörmelék buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére