Megoldásra vár

Tüzér utca sarok

Visszatérő probléma, lásd fotó. Btw az elmúlt években egyre rosszabb a heyzet, néhány napja már fényes nappal piszkítanak oda az emberek, sőt néha a járdán alszanak, úgy, hogy nem lehet tőlük elférni, csak ha az ember kimegy az úttestre.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út 55.

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    A Közterület-felügyelet a helyszínt ellenőrizte, az állapotát dokumentálta és az FKF felé jeleztük a takarítás szükségességét.

    Köszönöm, hogy segíti mu
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Mágnás Miska bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Még mindig szemetlerakat???

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Raoul Wallenberg (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákos hulladék és fakinövések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tátra utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére