Megoldásra vár

Elhagyott Tier roller

Anonim Járókelő

Elhagyott Tier roller. Csak alpinista felszereléssel távolítható el.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rudas Gyógyfürdő

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagyis megoldásra vár.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Csaba, Köszönjük, hogy felkereste a TIER ügyfélszolgálatát és tájékoztatott bennünket a szabálytalanul parkoló rollerről. ​ Természetesen gondoskodunk mihamarabbi elszállításáról. To...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: TIER

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban álló kisbusz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szük Dániel
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Tábor utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére