Megoldott

Megsüllyedt aknafedlap a Károly Iréneusz utcában

Anonim Járókelő

Megsüllyedt aknafedlap az út közepén

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sipos Pál u. 50

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Megsüllyedt aknafedlap a Károly Iréneusz utcában - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.h
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 106314 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során meg
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Megsüllyedt aknafedlapa Károly Iréneusz utcában"-ról "Megsüllyedt aknafedlap a Károly Iréneusz utcában"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Gáz!!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidöntött gázos berendezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére