Válaszra vár

Hiányos burkolat és patkányok

A Corvin mozinál, az Üllői útra átvezető boltív alatt található egy kapcsolószekrény, ami körül annyira hiányos a kövezet, hogy beköltöztek a patkányok. Kb. 5-6 patkányok láttam innen kimászni egy este. Megijedtek a jarókelőktől és ugynide menekültek vissza. A bejelentésem után a főváros irtatott, de szakembertől tudom, hogy amíg a kövezet nem lesz javítva, a patkányok itt fognak tanyázni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 40

Hozzászólások

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést. Munkatársaink hamarosan felmérik a jelzett problémát, kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Kükedi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Olajfolt és parkoló robogók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap körül hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos oldalú szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére