Megoldott

Graffitis lejáró és aluljáró

Tisztelt Illetékes!
A Déli-pályaudvar Vérmező felőli villamosmegálló lejárónál a fal erősen graffitis, illetve a vakolat is hullik.
Bár kép nem készült, de az aluljáró de túl tiszta.
Lehetőségükhöz mérten kérem felfrissíteni az aluljáró küllemét, ami az egész pályaudvarra ráfér.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben megjelölt helyszínen a graffitiket eltávolították.

    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőség
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis minden fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére