Megoldott

Zöldhulladék

Anonim Járókelő

Zöldhulladék és letört ág

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 93

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elszállította a letört faágat és zöld hulladékot.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Még mindig szemetlerakat???

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Raoul Wallenberg (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákos hulladék és fakinövések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tátra utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére