Megoldott

Zöld lámpa rövidsége

Az Árpád út Temesvári utca kereszteződésében gyalogosan csak futva lehet átérni. Bottal, kerekesszekkel pedig kizárt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 30

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A IV., Árpád út – Szentmihályi út jelzőlámpás csomóponttal kapcsolatos észrevételét megvizsgáltuk. A csomópontban a gyalogosok részére biztosított szabad jelzés hossza a tervezési
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés helyét "F2XR+53 Budapest, Magyarország (47.49791200, 19.04023500, 16)"-ról "Budapest, Árpád út 30, 1042 Hungary (47.56072557, 19.08260391, 17)"-ra.

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Luif József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István tér (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elfordult jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére