Válaszra vár

Döglött galamb

Anonim Járókelő

Döglött galamb a kiépítés alatt álló közpark területén.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tungsram u. 55

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benzines kanna az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tört József
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újpest Városkapu szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lomis tábla a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére