Megoldott

Egy gyalogátkelős zöld jelzés nem működik

A XVII. ker Pesti út - Tesco Bejárat (a Google térképen ez a neve, a Keresztúri út folytatása) kereszteződésnél lévő gyalogátkelő keleti oldalán (ahol a 112-es segélyhívó oszlop is van) a zöld jelzés nem világított ma délelőtt (a kerékpárosoknak illetve a nyugati oldalon igen, a pirosat nem néztem meg) lásd fotó.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 4

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már jó.
  • Kovács Balázs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szabolcsi - Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kovács Balázs visszajelzésére vár.

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    (Tegnap este jártam arra újra, sajnos még nem jó.)
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVII. Pesti út - Keresztúri út csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült közlekedési tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla, terelő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kép utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére