Megoldásra vár

Zebra igénylése

A budapesti I. kerület Csalogány u. egyirányú szakaszán lényegében egy autósáv van, amely egy közeli közlekedési csomópontba vezet, a Széll Kálmán térre. Emiatt megnövekedett autóforgalom van a helyszínen.
A térképen jelzett pont viszont gyalogos forgalom szempontjából is magas. A Csalogány u. két oldalán közvetlenül 2-3 irodaház is található (VoC, BBC, Szerencsejáték) és egy magas forgalmú élelmiszerbolt (Lidl) is, plusz több étterem, szolgáltató cég és lakóövezet is.
Táblával és útfelfestéssel jelzett gyalogátkelő (zebra) viszont NINCS az útszakaszon. Emiatt nagyon nehézkes átkelni egyik oldalról a másikra, ráadásul sokszor baleset veszélyes is a gyalogosok számára.

Szeretném kérni/javasolni egy zebra felfestését és gyalogátkelő tábla kihelyezését a térképen jelzett pontra.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csalogány u. 30

Hozzászólások

  • Nagy Daniel hozzászólt a bejelentéshez.

    Valoban problematikus az atkeles! Az autosok nem allnak meg ha "nem kotelezo"!
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Molnár Dénes Úr!

    Az I. és II. kerületek önkormányzatai együttműködéssel terveztettek meg új gyalogátkelőhelyet a Széna térhez közelebb, a Csalogány utca – Erőd utca kereszteződésében. Az elk
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Molnár Dénes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Várkert rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Várkert rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széna tér - Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére