Megoldott

Cserhalom utca - köztéri szeméttelep

A Csarhalom utcában végig óriási nagy szemét van. Egyértelműen az utcában folyó építkezésről származó széttört hungarocell lapok, eldobott autó gumik és mindenféle vegyes szemét (nem beszélve a zöld sávban fekvő betonelemekről).
Kérem most is takarítsák össze a szemetet!
Jó lenne valahogy hosszútávon is fenntartani a szemétmentes állapotot.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cserhalom u. 6

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elszállította a hulladékot.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    _
    ...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az építkezés miatt keletkezik több hulladék, amit a szél hord szét, a közelben lévő üres magánterületre is. A jövő hét folyamán elvégzik az utcaszakaszo
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    de jó lenne, ha történne itt valami...
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Várható bármi fejlemény a bejelentés kapcsán?
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Angyalföld szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére