Megoldott

Letépett telefonkagyló

Pesterzsébeten a Lázár utca - Nagysándor József utca sarkán lévő telefonfülke telefonjának kagylóját letépték. Kérem, javítsák! Köszönöm!
Egyébként nem úgy volt, hogy megszüntetik a fülkét?
Itt azt írták: https://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4001/kihullt-uveglapok-lazar-utca
A pár méterrel arrébb, a Jókai Mór utcában lévő fülkének (0612851709) pedig kihullt egy üveglapja, illetve a világítása ismét elromlott. Kérem, javítsák! Köszönöm!
Előzmény: https://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4002/sotetseg-a-telefonfulkeben-jokai-mor-utca
A képek illusztrációk, most nem tudtam frisset készíteni!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük a telefonfülkékre vonatkozó észrevételét. A Jókai utcai fülke világításának ellenőrzését kiadtuk a telefonfülkéket karbantartó vállalkozónk részére. Visszajelzésüktől függ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    És a világítás ugyan nem lett megjavítva, de az üveg a helyén a másik fülkénél
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonkagylót másnap meg is javították!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis, nem működő telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megtévesztő utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére