Megoldásra vár

Töredezett fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Villányi Fitnesz, vagyis Gimnázium előtt a fedlap töredezett és a kerete sérült.
Kérem lehetőségük szerint javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 11

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT badrócz csaba!
    Kérésének megfelelően, csatolva küldjük válaszunkat a tárgyi iktatószámon rögzített megkeresésére.
    Ha még nem rendelkezik .pdf fájl megtekintéséhez szükséges alkalmazással,
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére