Megoldott

Billenő fedlap és kilátszodó szekrény a Diginél

Anonim Járókelő

A Gőzmozdony utca 20 nál közvetlenül fűből a DIGI fedlapja hangosan billeg, illetve a DIGI nek a szekrénye mértékben kilátszik a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy társaságunk az Ön által jelzett problémák javítását
    elvégezte.

    Köszönjük jelzését!

    --
    Üdvözlettel:

    Bolló Szabina

    On Tue 2022. Jul 26 20:58:21, budap
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A DIGI től még nem jött visszajelzés
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gőzmozdony utca 20 nál közvetlenül fűből a DIGI fedlapja továbbra is hangosan billeg, illetve a DIGI nek a szekrénye mértékben szintén továbbra is kilátszik a helyéről. Nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00106091" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4114474] azonosítószám...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére