Megoldatlan

Kb 1éve itt parkol

Fehérvári út 182 szoláriummal szemben

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 182

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton megküldött bejelentésekkel kapcsolatosan mellékletben küldöm a válaszleveleket.

    Bleszák Tibor igazgató-helyettes úr meg...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Toth Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére