Válaszra vár

Elhagyott Sharan

Templomnál levő parkolóban áll már egy ideje, már rendszáma sincs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi út 29

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére