Megoldott

Eltömődött csatornalefolyó

Az Ajtósi Dürer sor - Hermina út kereszteződésében található a képen látható eltömődött csatorna. Szeretném kérni a tisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 15

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kelemen Gábor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőaknát.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Műve
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billenő csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tavas utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére