Megoldatlan

hónapok óta koszos járda - Belvárosi Piac előtti járdaszakasz

hónapok óta koszos járda - Belvárosi Piac

- vizeletben úszik a fal töve és a járda Belvárosi Piac előtti járda szakasz.

Kérjük takarítson az ingatlan tulajdonosa/ bérlője és ezt rendszeresen tegye majd meg a jövőben! Elviselhetetlen a szag....

Budapest, Vadász u. 22-24, 1054 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vadász u. 22-24

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ha egy önkormányzat sem foglallkozik a saját ingatlanja környékével, mit várhatunk el....
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő probléma sajnos.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem a jövőben jobban odafigyelnek erre a szakaszra.

    Napi szinten járok arra, sajnos nem tapasztalom ezt a rendszeres takarítást és a hatását sem.... :(

    De azért köszönjük, zárjható! ;)
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem a jövőben jobban odafigyelnek erre a szakaszra...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Napi szinten járok arra, sajnos nem tapasztalom ezt a rendszeres takarítást és a hatását sem.... :(
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köztisztasági ágazatunk folyamatosan végzi a takarítási feladatokat a bejelentésben jelzett területen is.
    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntar
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét és építkezési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Molnár utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem takarított utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére