Megoldott

Régóta elhagyott autó

Az autó már kapott anno sárga matricát, több bejelentés is volt róla de még mindig kispesti parkolókban és utcákon kering. Most itt van. Kérem szállítsák el...

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Batthyány u. 32d

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Elszállították az autót.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, gyönyörű kép :)
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. szeptember 9-én érkezett 105992. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott áll ma is...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, letelt a megadott határidő, kérem vigyék el.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. július 24-én érkezett 105992. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött fehér gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott fekete autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Nagysándor József utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére