Megoldott

mozgó/rosszul záródó csatornafedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.08.08.
Kerületi önkormányzati válasz:
'A 00105952 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az önkormányzat üzemeltetésében nincsen ilyen csatornafedelek. A KAPU térinformatikai rendszer szerint vízvezeték lehet, mely valószínűleg a PENNY üzlethez tartozik. A Közterületi- és Környezetvédelmi Csoport illetékes eljárni a tulajdonos kötelezésére vonatkozóan."
----------------
A 3. kerület, Huszti úti Penny Market mögött a Szőlőkert köz felé menő "kanyarban" kutyasétáltatás közben találtunk egy nagyon labilis csatornafedelet. Nem tudom, hogy teljesen le lehetne-e szedni, vagy csak mocorog, nem akartam kísérletezgetni. De mielőtt bármi baleset lenne belőle, inkább jelzem.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 36

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a Huszti út 36. szám alatti, Penny Market udvarán lévő, mozgó, rosszul záródó akna fedelet az üzemeltető illetékes munkatársai megja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Penny Market"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A 3. kerület, Huszti úti Penny Market mögött a Szőlőkert köz felé menő "kanyarban" kutyasétáltatás közben találtunk egy nagyon labilis csatornafedelet. Nem tudom, hogy teljesen le lehetne-e szedni, vagy csak mocorog, nem akartam kísérletezgetni. De mielőtt bármi baleset lenne belőle, inkább jelzem."-ról "FRISSÍTÉS: 20...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00105952 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az önkormányzat üzemeltetésében nincsen ilyen csatornafedelek. A KAPU térinformatikai rendszer szerint vízve...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez csatorna fedő lesz szerintem. Vagy kerület vagy közeli üzleté.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentésben szereplő „csatornafedél” nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik az ivókút a Csobánka téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    törött villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ürömi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére