Megoldott

Járda nincs helyreállítva

FRISSÍTÉS: 2022.08.15
A bejelentő visszajelzése:

,,Az aszfalt rész még mindig nem készült el. Emiatt a térkövek kimozdultak a helyéről és a szegély is bedőlt már."

----

FRISSÍTÉS 2022.07.30.:
XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a Fővárosi Vízművek Zrt. által végzett bontási és szerelési munkát követően a Zrt. köteles helyreállítani a burkolatot, amit Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzatának Közútkezelője ellenőriz. Kérjük, bejelentésével forduljon a Városrendezési Irodához

-----------------

Vízvezeték törés után a járdának csak a térköves része lett helyreállítva, az aszfaltos nem

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    RYR javitva.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. Kerület Csepeli Polgármesteri Hivatal Városrendezési Iroda

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.07.30.: XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza: Tájékoztatjuk, hogy a Fővárosi Vízművek Zrt. által végzett bontási és szerelési munkát követően a Zrt. köteles helyreállítani a burkolatot, amit Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzatának Közútkezelője ellenőriz. Kérjük, bejelentésével forduljon a...

  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfalt rész még mindig nem készült el. Emiatt a térkövek kimozdultak a helyéről és a szegély is bedőlt már.
  • Friedl Ferenc visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba irodavezető úr!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a tárgyi bejelentésben szereplő üzemzavaros erősáramú kivitelezési munkát követő helyreállítást az ELMŰ Zrt. megbízásából a Kábel Team
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Csepeli Városrendezési Iroda

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Vízvezeték törés után a járdának csak a térköves része lett helyreállítva, az aszfaltos nem"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.30.: XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza: Tájékoztatjuk, hogy a Fővárosi Vízművek Zrt. által végzett bontási és szerelési munkát követően a Zrt. köteles helyreállítani a burkolat...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem @Béla arra próbált reflektálni, hogy elektromos szerelést csináltak itt, ami nagy valószínűséggel az elektromos szolgáltató ill. annak alvállalkozója kivitelezésében készül, vagyis gyorsabb...
  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Tök mindegy, hogy ki és mit javított itt, de nem hiszem, hogy kevés volt egy hónap erre a 2 négyzetméter aszfalt helyreállítására. És mégis.
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    KÖF kábelek javítását végezték, szerintem E-ON.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3618/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a Fővárosi Vízművek Zrt. által végzett bontási és szerel
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére