Megoldott

Kidőlt fa

Az útra kidőlt egy fa a Gellérthegy oldalában vezető séta ösvényen.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Padok útja 1016

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kidőlt fát eltávolították.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105937/kidolt-fa
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, F2PX+QG, 1118 Hungary (47.48725398, 19.04885416, 13)"-ról "Budapest, Padok útja 1016, 1016 Magyarország (47.48736998, 19.04876833, 16)"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére