Megoldott

Koszos megálló

Anonim Járókelő

A Vajda Péter utcai 1 villamos megállója régóta nem lehet takarítva, a megálló felületére különböző firkálmányokat helyeztek el a porba.
Kérjük tisztítsák le az üvegfelületeket!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter utca

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0036165/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00105921

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatják, hogy a Vajda Péter utcai Infobox vizes t...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocskos villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefóliázott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka helye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére