Megoldott

Gallyazás

Kérem végezzék el a fák gallyazását az Orvos lépcső és a Döbrentei tér között, a kerékpárút mentén, mert több ág belóg az űrszelvénybe.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megolodtt, köszönöm!
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Krisztina körúti kerékpárút tabáni szakaszának űrszelvényező gallyazását a héten elvégezzük.
    A munkálat elvégzéséig szíves türelmét ké...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilátszik a fólia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Körmöci utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidőlt fák a Gellért-hegyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Padok útja (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére