Megoldásra vár

Illegális szemétlerakó a mező szélén

Anonim Járókelő

illegalis szemetlerako a mezo szelen, a bokrok kozott

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Nógrádverőce út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "illegalis szemetlerako a mezo szelen, a bokrok kozott"-ról "Illegális szemétlerakó a mező szélén"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Sajnos mi is tapasztaltuk nem csak ott, de több helyen a környéken, ezért a Rákosmenti Mezei Őrszolgálat kiemelten kezeli a problémát és ennek megfelelő gyakorisággal járőrözik a k
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sáros avar a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kukásautóból kifolyt szemét lé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bányász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére