Megoldásra vár

Elhagyott Mégane

Anonim Járókelő

2020.02.26-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Sashegyi út 7b

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:
    Molnar Viktória

    2022. júl. 21. dátummal, 20:53 időpontban Jarokelo.hu írta:

    
    Tis
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elhagyott jármű az utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Ráth György utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Melinda út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kisajátított parkolo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére