Válaszra vár

Szeretnék zebrá(ka)t kérni az érintett útszakaszra

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Szeretnék zebrát/zebrákat kérni a V30 felé vezető egyik úthoz, amit nem lehet belátni gyalogosként a parkoló autóktól, viszont sok gyerek közlekedik arrafelé. Talán így az autósok legalább picit lassítanának.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vadász u. 39

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Új gyalogos-átkelőhely kijelölése hatósági engedély köteles tevékenység, amelyhez számos kritériumnak kell megfelelni. Többek között biztosítani kell a megfelelő megvilágítást, a
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Furcsa táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált, elfordult közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére