Megoldásra vár

Töménytelen mennyiségű szemét

A Könyves Kálmán körút, Kőbányai út kereszteződésében lévő, Orczy tér felé tartó 9-es buszmegálló mögött a villamos sínek között rengeteg a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út / Könyves Kálmán körút

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0035526/2022

    JAROKELO-BUDAPEST-00105808

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. Tájékoztatásuk sze...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Több éve nincs megoldva a probléma....
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Veres Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Mocskos villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefóliázott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka helye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére