Megoldott

Megrongált utasváró

Anonim Járókelő

Rövid időn belül harmadszorra is betörték és összefirkálták az Akadémia villamosmegálló utasvárójának üvegfalát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036317-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00105791

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését.

    Az illetékes BKV Zrt. tájékoztatása szerint az utasváró javítá...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy új bejelentés, új rongálással. A korábbi bejelentést megoldották. Kérem szépen továbbítani.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert a jelzett problémát már egy másik bejelentőnk beküldte az elmúlt 3 hónap során. Az előző bejelentést itt...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Piarista köz (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére