Megoldott

Kiömlött festék a járdán és úttesten

A 1134. BP. Csángó utca 3/a előtt tegnap láttam (2022-07-19) kiömlött festéket kb 2-3 m2 terjedelemben. Azóta az úton is csíkok keletkeztek az autógumikra került festék által.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csángó u. 3a

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. a festéket magasnyomású mosóval igyekezett feltakarítani.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még megvan.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Hős Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszós, havas, jeges járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Pollerek áthelyezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    esőben megközelíthetetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére