Megoldott

Beszakadó járda

Tisztelt Illetékes!

A Szent László út 96. előtt elkezdett beszakadni a járda. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 96b

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. visszajelzése szerint a hibát kijavították.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Oszt
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rosszul lerakott térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megsüllyedt térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére