Megoldatlan

Átvezetők felfestésének frissítése

Kérjük az átvezetők felfestésének frissítését

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ecseri út M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg a probléma.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés3: nincs változás
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés2: továbbra sincs változás, nagy igény lenne a felfestés pótlására
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentésüket!

    A kopott kerékpáros burkolati jelek felújítása az év végén a tartalékkeret terhére, vagy a jövő év folyamán kerülhet sor.
    Megjegyezzük, hogy a
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: továbbra is nagy szükség lenne a felfestések frissítésére...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére