Megoldott

Astoria E és G lejárat graffitis/matricás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.08.23
A bejelentő válasza:

,,matricás az Astoria tábla alatt -az ott nem fóliás - Csak az Asztoria tábla fóliás!"

FRISSÍTÉS: 2022.08.23
Az FKF válasza:

,,Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították. A fóliával bevont tájékoztatótáblákról a matricákat nem áll módunkban sem vegyszerrel, sem éles eszközzel eltávolítani, mert az a tábla nagy mértékű rongálódásával járna. Megoldást kizárólag a tábla cseréje jelentene, azonban a táblák cseréjében Társaságunk nem illetékes, továbbá tapasztalataink alapján sajnos nem sokáig marad tiszta.
Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztántartásáért. Azonban ez önmagában nem oldja meg a problémát, illetve nem helyettesíti a felelős lakossági magatartást. Erőfeszítéseink kizárólag a lakosság együttműködése esetén vezetnek tartós megoldáshoz. Felelős szolgáltatóként feladatunknak érezzük ugyanakkor, hogy fentiek szellemében a lehetőségeinkhez mérten tájékoztassuk a lakosokat, és szemléletformáló tevékenységünkkel igyekszünk hozzájárulni a környezettudatos közterület-használathoz."

---

Astoria E és G lejárat graffitis/matricás az Astoria tábla alatt

-E és G lépcsőlejárat/feljárat
-mivel ugyanazt a cég takarít vélhetően fenn is -jelezném, hogy nagymennyiségű szemét van a zöld területen fenn elhelyezve az E lejárat környékén

Foto: 2022-07-18 18:35

Budapest, Budapest, Astoria, 1088 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Budapest

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Felelős szolgáltatóként feladatunknak érezzük ugyanakkor, hogy fentiek szellemében a lehetőségeinkhez mérten tájékoztassuk a lakosokat, és szemléletformáló tevékenységünkkel igyekszünk hozzájárulni a...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket és matricákat eltávolítottuk.

    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztántartásáért
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    matricás az Astoria tábla alatt -az ott nem fóliás - Csak az Asztoria tábla fóliás!
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.08.23 A bejelentő válasza: ,,matricás az Astoria tábla alatt -az ott nem fóliás - Csak az Asztoria tábla fóliás!" --- Astoria E és G lejárat graffitis/matricás az Astoria tábla alatt -E és G lépcsőlejárat/feljárat -mivel ugyanazt a cég takarít vélhetően fenn is -jelezném, hogy nagymennyiségű szemét...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Astoria E és G lejárat graffitis/matricás az Astoria tábla alatt -E és G lépcsőlejárat/feljárat -mivel ugyanazt a cég takarít vélhetően fenn is -jelezném, hogy nagymennyiségű szemét van a zöld területen fenn elhelyezve az E lejárat környékén Foto: 2022-07-18 18:35 Budapest, Budapest, Astoria, 1088 Hungary"-ról "FRISSÍT...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    matricás az Astoria tábla alatt -az ott nem fóliás - Csak az Asztoria tábla fóliás!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították. A fóliával bevont tájékoztatótáblákról a matricákat nem áll módunkban sem vegyszerrel, sem é
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés, eddig nincs változás

    2022-07-28 délután
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Astoria E és G lejárat graffitis/matricás az Astoria tábla alatt"-ról "Astoria E és G lejárat graffitis/matricás"-ra.

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Astoria C lejárat grafftis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére