Megoldott

Csapda a játszótéren

Akár lábtörés is előfordulhat, hiszen itt, a játszótér közepén szaladgálnak kicsik, nagyok.
Egyébként a hiányzó fedelet nem a fémtolvajok vihették el, hiszen az egész szerelvény műanyag.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedél a helyén van, a probléma megoldódott.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Kézhez kaptuk a Budapest XI. kerület Etele úton talált fedél nélküli kerti csappal kapcsolatos levelét, amelyre válaszolva az alábbiakról tájékoztatjuk.

    Köszönjük észrevételét. Ja...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Égigérő fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Ferenc
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benyúló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére