Megerősítésre vár

Kopott felpergett tábla

Tisztelt Illetékes!
A Pozsonyi utca - Lebstück Mária utca sarkán található tábla kopott és felpergett a borítása.
Kérem lehetőségük szerint cserélni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 7

Hozzászólások

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnik
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép pótlás
  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István tér (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széna tér - Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére