Válaszra vár

Kiszáradt fa

2022.08.30.
BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
"Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

---

A Vörösvári úton naponta többezer ember közlekedik, sajnos nagyon sok terület le van térkövezve, és alig van árnyék. A pár éve ültetett fák sem bírják, köztük ez a bejelentett fa sem.
Kérné, segítségüket.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 98

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk a Főkertészi Iroda felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    Illés
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vörösvári úton naponta többezer ember közlekedik, sajnos nagyon sok terület le van térkövezve, és alig van árnyék. A pár éve ültetett fák sem bírják, köztük ez a bejelentett fa sem. Kérné, segítségüket."-ról "2022.08.30. BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: "Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a b...

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Horváth András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdára lógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére