Megoldásra vár

Megdőlt oszlop

Tisztelt Illetékes!
A képen látható oszlop hónapok óta megvan dőlve.
Kérem javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csurgói út 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére