Válaszra vár

Kiszáradt fák

A Podmaniczky úton az Eötvös utca végén, a kereszteződésben nagyon jól jönne az árnyék a gyalogosoknak, miközben hosszan várakoznak a zöld jelzésre. Itt egy kiszáradt fa áll, és a mellette lévő fa is kiszáradt. Kérem, hogy ültessenek a helyükre újakat és locsolják is, hogy meg tudjanak erősödni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 33

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A tárgyban megjelölt bejelentéssel érintett terület Fővárosi tulajdonú,
    nem a Terézvárosi Polgármesteri Hivatal illetékességi körébe tartozik.
    Kezelője a BKM Budapest Közműv
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Molnar Zsuzska bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megláncolt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    fák locsolása az Andrássy úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére